BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Baigiau dar vieną 2011 metų iššūkio darbą: Atspindį.

Realybėje atrodo žymiai geriau :D (manau mano skaneris po truputį ima senti :( )

Kokia dėkinga tema! Tiek daug ką galima nupiešti :) Vos tik perskaičiau pavadinimą tai kažkodėl pirmiausiai kilo mintis nupiešti akį iš arti ir joje ką nors atsispindinčio. Bet nė nepradėjau piešti, kai pamačiau, kad net trys dalyviai jau spėjo nupiešti atspindžio temą būtent taip… :/ Taigi, pasirinkau antrą pagal nuvalkiotumą variantą - veidrodį. Bet jį sudaužiau >:D muahahaha. Begalinės galimybės o aš piešiu veidrodį… -_- mano originalumą šiuo atžvilgiu būtų galima prilyginti tam garsui, kurį galima girdėti per šiaudelį traukiant kokteilio likučius.

Prie progos - Escher’io šedevras:

O dabar - tradiciškai - piešinio piešimo nuotraukos darytos kas valandą :)

Neturėjau liniuotės :) Tai šiokias tokias pagalbines linijas nubrėžiau pasinaudojusi kitu popieriaus lapu. Nors piešiu jau ne pirmus metus, tačiau šį kartą pati iš savęs juokiausi - man tik dabar “dašilo” gudrus būdas atstumams matuoti be liniuotės. Kadangi piešinys - ne brėžinys, ir dažniausiai nereikia žinoti kokio būtent ilgio kas nors yra, bet kokio atstumo, tai galima tiesiog pridėti vieną popieriaus kraštinę prie taško A o tašką B pasižymėti ant to pridėto popieriaus lapo. Jeigu reikia pusės minėto atstumo, belieka tą žymėjimosi lapą sulenkti ir voila - pusė atstumo :) Tai tokiu būdu ir sudėliojau 12 burbulų aplink pagrindinį rėmą.

Deja neturėjau skriestuvo, tai teko iš rankos piešti burbulus XoX

Spalvinimą vykdžiau tradiciškai - flomasteriais ir pieštukais :)Viso bendrai darbo idėjau kažkur tarp 6-7 valandų. Rėmelio efektą išgavau “praplaudama” flomasterius vandeniu (jeigu turite ne vandens, o spirito pagrindo markerius, tam tiks spiritas), tik brūžinau ne teptuku, o prieš tai jau pasiruoštu-išsiplautu flomasteriu (tokį galite pagaminti jei vieną seną ir pasibaigųsi palaikysite vandenyje kelias dienas ar tiesiog kokį pusvalandį statmenai po tekančiu vandeniu, kad išsiplautų dažas. (aišku nuėmę apssaugas nuo iždžiūvimo NUO ABIEJŲ GALŲ) Siūlau plauti kokį geltoną ar šviesiai šviesiai rausvą, nes su kokiu juodu tai mirtis bus :P).

Tinka ir sudrėkintu galiuku ausų krapštukas, bet tada išeina, kad vienam piešiniui susinaudoja 2-3 ausų krapštukai. Baisiai neekonomiška :B *krapštosį ausį*

Dar noriu parodyti kaip nupiešiau kraują ant veidrodžio.

Pirmiausiai raudonais dažais nupiešiau būsimų lašelių linkius:

Tuomet išvaliusi teptuką su vandeniu paskleidžiau dažus po norimą lašelių plotą. Jeigu naudojate akrilą tuomet reikia dirbti labai greitai - sudžiūvęs akrilas tampa nebeatplaunamas, su guašu lengviau, bet sudžiūvęs ir vėl gavęs vandens jis dažnai ima irzliotis it koks šernas ant ledo.

Kadangi lašelis atrodė labai skaidriai tai, kol nesiudžiuvo pridėjau dar šiek tiek baltų dažų:

O čia - jau baigto piešinio elementas - kai viskas išdžiūvo baltais dažais tiesiai iš indelio (jau seniai praradau viltį pirkti dažus tūtelėmis, nes tuomet visada man išeina taip, kad iš tų dažų panaudoju tik kokį dešimtadalį, o likusi sudžiūna ir tampa nebevertinga paletės puošmena) nupiešiau mažyčius blikelius lašelių kraštuose:

O dabar, kaip ir žadėjau, padarysiu pertrauką nuo iššūkio piešimo ir nupiešiu du piešinius pagal pageidavimus. Man labiausiai patikusią frazę sugalvojo Evelina, o www.random.org atsitiktinį antrą laimėtoją išrinko Laimą. Meluoju. Man jūsų visų frazės patiko, o paletės aš neturiu.

Tai va. Lauksim ką laimėtojai atrašys, ir tikiuosi, kad rytoj ryte jau turėsiu ką piešti :) dabar gi aš keliuosi kasdien 5:00 ir maždaug iki 6:30 piešiu.

Jeigu dar dėl kažkokių atgamtinių priežasčių nenorite, kad šitas įrašas pasibaigtų, tai galite paklausyti dainos, kuri “slepiasi” už šio mano piešinio.

O dabar bėkit, lėkit, ir te niekas jūsų nesustabdo!

MUAHAHAHAH >:D

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (10) : “2011 metų iššūkis - atspindys”

 1. lolita198 rašė:

  D: o kad as taip krauja galeciau piest xC Visos sienos butu juo “aptaskytos” ;D Be to labai grazus merginos plaukai

 2. Laima rašė:

  Oh yeah, aš laimėjau :DD Kaip fainai, dėkui. :)) Į galvą atėjo gal ir keistoka tema, bet galbūt tau tai pavyks. :D „Ateiviai ir kaktusas“. :D

 3. ENORCA rašė:

  Lolita, ačiū labai. O kraują, kaip ir bet kokį kitą skysį, piešti labai nesunku. Tu tik pamėgink!
  Laima, oooo :D super tema >:3 hehe… jau įsivaizduoju ką piešiu ;D

 4. Andrius rašė:

  Labai gražu, bet šukės galėjo būti aštresnės :P

 5. jrs0ul rašė:

  Na čia fotorealistiškumo kaip ir negalima ieškot. Tačiau man šis piešinys yra nerealus savo spalvomis ir nuotaika. Labai daug ką duoda ta pieštuko tesktūra, sakyčiau, savotiško gyvumo. Nežinau gal čia nostalgija iš vaikystės kai piešdavau spalvotais pieštukais. Bet va bet koks kompikinis spalvinimas, nublanksta prieš tokį.
  O ir ta išraiška veide labai įdomi, tokia melancholiška, akių spalva ir dar tas toks šipsnys, na žodžiu awesome.

 6. Evelina rašė:

  Oho. ;o
  Nesitikėjau laimėti,kai tiek protingų žmonių.. *nurausta*
  Kadangi mėgstu paslaptis ir atradimus.. Norėčiau piešinio tema “Palėpė”. ^^
  Ačiū! ;>

 7. ENORCA rašė:

  Ačiū visiems už komentarus :>
  Palėpė? :) bus įdomu!

 8. harpy rašė:

  O šis piešinys dar įspūdingesnis nei pirmasis 2011 metų iššukio darbas. :D Labai gražu! +1

 9. Batai internetu rašė:

  O tu daile lankai rimtai ar tik savamoksliškai užsiemi?

 10. Simonyte rašė:

  Labai gražu. Nežinau, kaip taip įmanoma?! Tik mano nuomonė, kad mergina neturėtų šypsotis kai ,taškosi’ kraujas…

Rašyti komentarą