BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Būtinai pažiūrėkite šį trumpą video iki galo.

Įspūdinga, tiesa?

Norėčiau suklijuoti šią širdį savo antrajai pusei tik bėda, kad ji niekada nepripažino Valentino dienos :) Tai matyt suklijuosiu kuriai nors kitai dienai. Kai tik įsigysiu printerį kas nors man padovanos/atiduos printerį, kad galėčiau atsispausdinti dalis ir išsiklijuosiu vonią plytelėmis (visa širdis yra iš popieriaus, tik strypas metalinis, o dėžutei reikia šiek tiek fanieros ir medžio:

Nemanau, kad bus sudėtingiau už mano jau konstruotą muzikinę dėžutę (kurios vos nesužaidė vienas mano grupiokas >:0 ) ar senų senovėje gamintą drakono leteną.

O_O tikiuosi man neužplauks vonioje daryti mozaikos…

>o<

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (7) : “Kiek apsisukimų reikia sudaužytai širdžiai vėl sudėti?”

 1. RagaNaitė rašė:

  WOW O_O

 2. Evelina rašė:

  Man tokie konstrukciniai stebuklai neįveikiami..;o

 3. Pieštukėlis rašė:

  Ohoho, tikrai turėtų apsidžiaugti tavo antra pusė. Bent jau aš tai turbūt rankų nenuleisčiau nuo rankenėlės… O jei dar ir muzika eitų bei pati suktųsi… Visai stebuklas.

 4. ENORCA rašė:

  Ačiū už komentarus.
  Pieštukėli, tavo mintis mane taip gundo “patobulinti” šį daikčiuką :D tik nežinau ar sugebėčiau :) …

 5. Susižavėjusi rašė:

  Labas ENORCA, norėciau parasyti jog idėtum link’a ar kaska panasaus kaip pasidaryti si daikciuka, aisku jeigu toks yra. Buciau labai dekinga ;D

 6. moksliukesdienorastis rašė:

  Oho. Turbūt niekaip tokio nepadaryčiau :/

 7. ENORCA rašė:

  http://www.geocities.jp/kamikara1967/gears_heart.htm Štai čia galima užsisakyti jo schemą už 3000 jenų (apie 96Lt) - schema yra PDF formatu, reikia pačiam atsispausdinti. Jinai japoniška, su šokiais tokiais angliškais komentarais, kuriai aiškiai versti su google-translatoriumi :D

Rašyti komentarą