BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vieną karštą vasaros dieną mažas šito blogo drakoniukas džiaugsmingai leido laiką.

Drakoniukas 1

Benaršydamas po plačias interneto platybes jis pamatė, jog blogas.lt vykdo konkursą, kuriame galima laimėti Sony Ericsson Xperia X10 telefoną.

Drakoniukas 2

Tuomet drakoniukas susimąstė, kad jam irgi reiktų naujojo telefono, tačiau apie ką parašyti blogo įraše, kad jis turėtų šansų laimėti? Juk kai prizas toks viliojantis, tai tiek daug žmonių sukurs nuostabius įrašus - vieni jų bus rimti, kiti juokingi, bet visi bus įdomūs ir į visus bus įdėta daug darbo ir pastangų.

Tada drakoniukas sumąstė pasinaudoti savo vaizduote ir įsivaizduoti kaip jis panaudotų naująjį Sony Ericsson Xperia X10 telefoną.

Drakoniukas 3

Tai - labai mažas telfonas. Jo dydis tėra 119×63x13 mm, o sveria vos 135g, todėl gali pasirodyti, kad toks mažas telefonas gali lengvai pasimesti plačiose kelnių kišenėse.

Drakoniukas 4

O kam gi jį ten ir dėti - juk kai jo dydis toks panašus į kreditinės kortelės ir jis toks lengvas, tai kodėl jo pavzydžiui neįsidėjus… į piniginę? Ir kas galės jum prikaišioti, kad maivotės, gi piniginė ir yra skirta vertingiems daiktams!

Drakoniukas 5

Drakoniukai dažnai susiduria su dar viena problema - tie mažiukai įmantrūs mygtukai gal ir smagiai maigosi, tačiau navigaciniai “džoistikai”, taip mėgsta kartais kur išlėkti. Ypač, kai drakoniukai tokie nekantrūs kaip šis.

Drakoniukas 6

Naujasis Sony Ericsson Xperia X10 turi net kai ką geresnio - tai 480 x 854 pikselių lietimui jautrus ekranas, kuris yra specialiai padarytas, kad mažiau braižytųsi. Todėl su tokiu telefonu drakoniukas galėtų slėptis nuo buities ruošos darbų, kadangi jo nebeišduos maigomų knopkyčių garsas.

Drakonas 7

Šis telefonas turi 3,5 mm kištuką ausinėms ir geba atkurti MP3 formato failus. Todėl su šiuo telefonu drakoniukas galėtų važinėtis troleibusu klausydamasis savo mėgstamiausios muzikos.

Drakoniukas 8

Iš pažįstamų drakoniukas sužinojo, jog šis telefonas turi dar vieną įdomą savybę - kone nė vienas kitas nesugeba atkurti garso per ausines taip garsiai, kaip šitas.

Drakoniukas 9

O kiek kartų drakoniukui iškrisdavo jo senojo telefono akumuliatorius, vos nuėmus dangtelį…

Drakoniukas 10

Tačiau šiame telefone akumuliatorius yra integruotas į korpusą - ir net jeigu kitą kartą drakoniukas sugalvos vienu metu virtis pietus iš neiškių šaldytuve rastų produktų, kartotis lotynų kalbą ir keisti telefono sim kortelę, kas netikėtai paaiškės esąs baisus čiuptuvinių demonų kvietimo ritualas, tai net ir tokiu atveju akumuliatorius niekur iš telefono korpuso nenulėks.

Drakoniukas 11

Šis telefonas geba palaikyti ne tik GPRS, EDGE ar 3G ryšius, bet ir WLAN, todėl su juo drakoniukas galėtų internete nardyti kaip tikras jūrų leviathanas.

Drakoniukas 12

Ir ne tik internetas greitas šiame telefoniuke, tačiau ir vaizdo perpiešimas gulsčių režimu, todėl naršyti po drakoniuko mėgstamiausius puslapius būtų galima dar greičiau:

Drakoniukas 13

Žinoma drakoniukas nesusilaikytų neįkėlęs gausybės savo ir draugų nuotraukų padarytų su 5 MP kamera, kuri yra integruota į šį telefoną.

Drakoniukas 15

O su fotoaparato gebėjimu ryškiai forografuoti daiktus iš arti drakoniukas ne tik iš karto taptų madingu gėlių ir vabalų fotografu, bet ir su esančia LED lempute, džiugintų mažuosius savo klientus nemokamu soliariumu:

Drakoniukas 15

Tai va - tiek tos drakoniuko svajonės apie naują telefoną.

Drakoniukas 16

Bet galbūt šis mažas drakoniukas gaus savo išsvajotąjį Sony Ericsson Xperia X10.

Drakoniukas 17

O visiems tiems, kurie skaitė mano įrašą, o ypač tiems, kuriems jis patiko, ypač ypač, kurie net “patiko” paspaudė ar paspaus labai dėkoju. Galbūt ne visos mano šiame įraše paminėtos telefono techninės charakteristikos yra teisingos, nes pačio telefono aš neturiu, tai visagalis googlius atėjo į pagalbą :)

Taip pat beveik visus drakoniukus iškirpau, paklijavau ant kietesnio popieriaus, įdėjau į mažytes įmautytes ir pagaminau 13 kortelių (ACT/ACEO formatas). Parašykite man komentarą, kuriame man linkite laimėti (žinoma kad aš suprasčiau XD) ir nepamirškite nurodyti savo veikiančio elektroninio pašto - kai baigsis šis konkursas palinkėjusiems nusiųsiu po atsitiktinę kortelę (jei tokių bus daugiau, nei 13, tai trauksiu burtus, kam teks >_> nebegalinės gi tos kortelės (o e-pašto reikia, kad galėtumėt man pasakyti adresą, kuriuo norite gauti kortelę), o taip pat įrašo viršuje įdėsiu nuorodą į laimėjusį blogo įrašą (gal ten aš būsiu, hihi ;D).

Drakoniukas 18

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (46) : “Mažas drakoniukas nori mažo telefoniuko”

 1. lemonia2 rašė:

  hehe, kaip galiu nepalinkėt laimėt kai ir įrašas, ir visi alei vieno drakoniukai tokie superiniai :DD

 2. manoVardasAfganistanas rašė:

  gerulis. aš tai drakono noriu, man telefono gal ir reiktų, kaip šiam drakonui, bet aš savo myliu labai. linkiu laimėti. jei laimėsi telefoną, padovanok man drakoną. iš anksto ačiū.

 3. Ertė rašė:

  Nu tai va. Spaudžiau patiko. Nes patiko ,labai ;D
  Linkiu Tau visokeriopos sėkmės, ir laimėti. ;))

 4. praeivis rašė:

  Jeigu bus viešas balsavimas, manau balsuosiu už drakoniuką :)

 5. punktyras rašė:

  Sveika
  Tikrai patiko, nes linksmas. Atiduočiau telefoniuką, jei būčiau komisijoje, ir be konkurso:)
  Bet manau, laimėsi šiaip ar taip ir be palinkėjimų;)

 6. whosthedino rašė:

  Patiko,tikrai.
  Nuotaikingas įrašas. Kawaii drakoniukai. What else can be better? :D
  Dideliausios sėkmės laimėti! :)

 7. Apo rašė:

  Dieve, Juste, aš eilinįsyk sužavėta :D Drakoniukas toks MAAAAAU, kad norisi paimt ir suspaust. Gaila, kad popierinis:/
  Jeigu siųsi paštu, užsisakau tą su ausinėm ir elektrošoką patyrusiu katinu >:DDDD (9-as nuo viršaus)
  Beje, linkiu sėkmės konkurse :3

  (hug), Apo.

 8. Kaspinuotis rašė:

  taigi super, ir dar šitiek drakonų.:] tikrai linkiu tau laimėti, jei tik nieko neparašysiu pati.;D

 9. Lolita198 rašė:

  Faini drakoniukai!
  Linkiu 100% sekmes :)) Tikiuosi, kad laimesi telefona =D

 10. Mumu rašė:

  Šaunus ir darbingas įrašas, drakoniukui telefonas tikrai praverstų, tad laikom kumščius!

 11. Viktorija rašė:

  Cia is deviantart draskyla

  LABAI FAINAI!~ Linkiu laimeti *w*

 12. Liudas rašė:

  Linkiu laimėti šį telefoną .O drakoniuko ne per aštrūs nagai telefonui?

 13. karakiwi rašė:

  Net nepaskaičiusi pastraipos su kortelėmis apsisprendžiau: “Šis įrašas PRIVALO laimėti”. Nu tikrai, labai originalus ir mielas, tiktų netgi telefono reklamai :)
  Didžiausios sėkmės laimėti! Ką jau čia sėkmės, ir taip aišku kaip dieną, jog drakoniukui pavyks :) Juk stebuklai pildosi!
  Ir tos kortytės yra tooookios niiiice :)

 14. Paulina rašė:

  Enorka, tikiuosi tu laimėsi! Įrašas superinis, puikus, linksmas (ypač man patiko epizodas apie kilimus) :D Kaip jis galėtų nelaimėti??? :)Sėkmės, sėkmės, sėkmės!!!

 15. Torė rašė:

  vaje, tikrai patiko ir labailabailabai linkiu Tau laimėti, nes manau tikrai verta (o pagal ką vertina? jei pagal fantaziją, įdomumą and so on, tai tie kurie nedos tau prizo tikri idiotai). Sėkmės sėkmės ir dar kart sėkmės.
  ir aš nuoru nuoru tokios kortelės :3. (haha, tikiuos mano šis komentaras nepasirodė labai savanaudiškas, nes rašau tikrai ne dėl to, kad ją gaučiau. ar dėl to?).
  miau. dar kart sėkmės.

 16. Piktas Kiškis rašė:

  Jeeeeeez kaip faina :]
  Tikrai laimėsi, net linkėt nereikia.. x)

 17. kvanka rašė:

  Labai šauniai sumanei su tuo drakoniuku. taip pat, labai gražei nupiešei ir perteikei savo sumanymą. Manau, kad turi daug šansų laimėti. Sėkmės! :)

 18. sweetpeople rašė:

  Spaudžiu ‘Patiko” ir galiu sakyt, kad puikiausias iš mano skaitytų darbų..Tad linkiu laimėt :)

 19. Ievūtė ;D rašė:

  linkiu laimeti, nes tavo yrasas tikrai labai siltas, ne taip kaip daugumos kurie tiesiog vardina truputy kvailokas priezastis ;))
  buvo silta ir malonu skaityti, ypac kai pridejai ir graziu piestiniu paveiksliuku-korteliu, kurias as labai labai vertinu ;))
  linkiu laimeti, nes tu ir tavio drakoniukas to nusipelnete ;**

 20. noy rašė:

  o mai gad koks nais šitas daikčiukas!! :DD
  aš nelinkiu laimėt, aš žinau, kad tu laimėsi :D nors visdėlto linkiu, dėl visa ko :}
  ir labai labai noriu pirmo arba paskutinio drakoniuko :3 arba abiejų! :D arba visų ! :O jau per daug užsisvajojau.. :D

 21. oouhla rašė:

  kokie mielučiai jeeeetau : D super

 22. Dayana rašė:

  Blemba, kiek čia meilės įdėta.. *šyypt*
  Linkiu&tikiuosi, kad būtent tu laimėsi! :>

 23. tadaskornelis rašė:

  super! :)

 24. Pukuo rašė:

  Linkiu dideliausios sėkmės, nors ir pati norėčiau šito mažo gauruoto telefoniuko, bet juk matau, kad tu laimėėėsi. Sėkmės, Enorca! ^^

 25. Laima rašė:

  Enorca, labai norėčiau, kad tu laimėtum. :) Tavo įrašai visada geri ir blogas.lt tau tikrai turėtų kaip nors atsilyginti. :) Tu the best blogerė ever. :))

 26. ugne rašė:

  Tikrai noriu, kad laimėtum. TU PRIVALAI LAIMĖTI. :D

 27. Candle rašė:

  NEPAPRASTA!!! Linkiu, kad tavo kūrybinės idėjos būtų įvertintos telefoniuku ;) Labai smagus ir nuotaiką pakeliantis įrašas :)

 28. Pukuo rašė:

  ooo, dar kartą sėkmės.^^
  pamiršau visai savo e-mail paminėt, nors ir skype mano turi, bet,et, darysiu, kaip prašei (:
  godajasinskaite@gmail.com
  p.s. tas paveiksliukas, kur drakoniukas fotografuojasi su draugais yra ŽIAURIAI kietas. Patiiinka man jis.:3 nenori padaryt kokio komikso ‘mažo drakoniuko nuotykiai’?:> Manau, būtų populiarus :3

 29. Dusdu rašė:

  Linkiu laimėt. Kaipgi nepalinkėsi tokiems mieliems drakonams.

 30. ieva rašė:

  Enorca, tu esi pati drakoniškai mieliausia blogerė, kokią žinau, ir tikrai nusipelnei laimėti, ko ir linkiu.:))

 31. Lapinas rašė:

  Nu su tokiu geruliu įrašu tu tiesiog privalai laimėti šį telefoną! :)) Sėkmės tau! ;)

 32. mocha rašė:

  Aš irgi pagalvodavau apie galimybę rašyt kažką TOKIO, kas galėtų padėti laimėti, tačiau didžiai lenkiuos prieš tokius meistrus, kaip tu ir jau nė nemėginu konkuruoti :D O kadangi pati nesistengsiu laimėt, o drakoniuko, tai labai norėčiau ir šiaip, manau kad šitas įrašas yra best of the best of the best of the best iš tų, kurie tikisi laimėt, tai labai LINKIU tau laimėt! :D Ir šiaip, jei tu nelaimėsi, tai galima būtų ir apie koki1 peticijos idėją svarstyt… *sąmokslininkės žvilgsniukas* :D O jei yra šansų, kad mane padarysi labaaaaai laimingą atsiųsdama vieną iš savo drakoniukų, tai mano emailas: cafemocha7@gmail.com x))

 33. Mažųjų drakoniukų laimėtojai rašė:

  [...] iš mobiliojo telefono akcijos-atrakcijos [...]

 34. Ernesta rašė:

  uoj koks smagus ir kūrybingas įrašas :) fainai

 35. Aš noriu naujo Sony Ericsson telefono! rašė:

  [...] P.S. Nelaimėjau, bet laimėjo tikrai vertas blogas - komiksas apie Drakoniuką. [...]

 36. Aihara rašė:

  hahaha, mane tai verčia iš koto piktų žmonių komentarai feisbuke :D bet kol kas tik du vaikiškai įsižeidusius ir užpavydėjusius žmones pastebėjau :> kurie, iš pavardžių sprendžiant, yra brolis ir sesuo :D

  Kažkaip šitoj vietoj prisimenu garsią Einšteino frazę, kuri tokia garsi, kad net neverta cituot :)

 37. tetasigita rašė:

  Sveikinu su laimėjimu, tik dabar perverčiau tavo įrašą, tikrai įdėjai daug darbo, aš irgi bandžiau, bet tai daugiau buvo ekspromtas, linkėjimai

 38. notbook rašė:

  Linkiu laimet mobiliuka drakoniukui ;D*

 39. braskytea rašė:

  faina faina geriau eikite kilimo siurbti nes atims mobiliuka :D

 40. braskytea rašė:

  na iki as ir einu isisiurbti

 41. braskute rašė:

  grazu

 42. ghd rašė:

  we offer cheap and high quality insanity workout dvd
  Skechers shoes have to type
  welcome to buy!thank you!

 43. pandora bracelets rašė:

  It’s really great post. I would like to appreciate your work and would like to tell to my friends.

 44. Andrew Pelt rašė:

  I’ll gear this review to 2 types of people: current Zune owners who are considering an upgrade, and people trying to decide between a Zune and an iPod. (There are other players worth considering out there, like the Sony Walkman X, but I hope this gives you enough info to make an informed decision of the Zune vs players other than the iPod line as well.)

 45. countertop convection ovens rašė:

  This is a great site. Good sparkling interface and very informative articles. I will be coming back soon, thanks for the great article. No matter what your reason for looking for at home jobs, make it a grand adventure that will not only pay your bills but put a contented smile on your face as well.

 46. Kaip išnaudoti Lietuvos blogerius ir populiarinti savo prekės ženklą « Ekon rašė:

  [...] Nieko nelaimėjau, bet laimėtojo blogas tikrai įspūdingas – ištisas komiksas apie Drakoniuką. Share and [...]

Rašyti komentarą