BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš kasdien piešiu po vieną valandą. Atsikeliu ryte 5′tą ir iki šešių piešiu. Kai tai pasakau kitiems, dauguma iš manęs juokiasi, kad skiriant tik vieną valandą per dieną aš taip niekada nieko nepadarysiu ir neišmoksiu. Žinoma, norėčiau skirti daugiau, bet gyvenime yra tiek daug, ką galima padaryti, ką reikia, ir ką norėtųsi! Turiu pasakyti, kad mano rytinė piešimo valanda būna ir pati ilgiausia ir pati trumpiausia valanda mano dienoje - per ją aš visiškai pamirštu rytas, ar vakaras, kuri savaitės diena, ką veikiau vakare ir ką veiksiu vėliau, likusią dieną.

Kol sucypsi “taimeris” būnu kitame pasaulyje, kuris priklauso tik man.

Prieš kelias dienas, visai atsitiktinai radau dailininkę, kuri irgi piešia tik vieną valandą per dieną, tam paaukodama savo darbo pietų pertrauką (taip pat darbe yra skaneris darbam nuskanuoti). (Žinoma, daug kas jos dailininke dėl to nepavadintų ;) ).

Šiuo metu ji stengiasi spėti nupiešti po vieną darbą kiekvienam penktadieniui (piešia pagal jos tumblr blogo skaitytojų-komentatorių pageidavimus). Būtinai aplankykite jos puslapėlį - jame yra ne tik piešinių, bet ir atsakymų į skaitytojų užduodamus klausimus apie darbų kūrimą, ir netgi tikras autorės vardas ;D

O štai keletas darbų:

Man atrodo, kad didžiausią pasitenkinimą gyvenime atneša ne pasirinkto tikslo pasiekimas, bet judėjimas jo link. Kad ir mažais žingsneliais, kad ir lėtai, bet judėti link kažko konkretaus yra žymiai maloniau, nei mėtantis nuo vieno prie kito skirti gausybę laiko bėgiojimui ratais :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (15) : “1 valanda per dieną reiškia 365 valandas per metus”

 1. Karamela. rašė:

  Aš piešimui skiriu visą penktadieno vakarą, šeštadienį ir sekamdienį, kada papuola. Mane siutina tas faktas, kad nebenupaišau daugiau nei vieno piešinio per savaitę, bet kitaip negaliu, per daug veiklos mano gyvenime D:

 2. ENORCA rašė:

  Karamela - vienas piešinys per savaitę labai daug! :) šaunuolė :D

 3. PauZak rašė:

  mmm..

 4. augustė rašė:

  paskutinės eilutės man labai primena Paolo Coelho “Alchemiką”, skaitei gal? aš visai tos nuomonės - geriau mažiau, bet tikslingai, nei daug, bet į skirtingas puses..
  : )

 5. ENORCA rašė:

  Skaičiau, bet man visai neprimena. Nepatiko man ta knyga, skaičiau tik todėl, kadangi visi aplinkui kad skaitė, kad skaitė, tai reikėjo pasižiūrėti kodėl gi taip jau yra :)

 6. augustė rašė:

  bet čia gi grynai Asmeninė Legenda!
  *
  kažkaip pastebėjau, kad su ta knyga taip, arba būni toks kaip aš ‘oi, kaip patiko’ (dabar ir pašalinis poveikis pasireiškė, kad dar ją ir matau ten, kur jos tiesiog nėra), arba tiesiog nepatinka.

 7. RagaNaitė rašė:

  Aš vis dar negaliu sustoti žavėtis tavo galimybėmis atsikelti ryte, taip anksti. :)

  O kad bent po valandžiuke užsiimti nauja/patinkančia veikla, tai yra super.

  Ir aš užsiimu, mokausi vieną kalbą, o kai laaabai tingiu, bent testą padarau.

  Vnz šaunuolė Tu. Atsibodo jau sakyti:D

 8. xmenas rašė:

  As tai sakyciau kad kiekvienam laime yra skirtinga…ir daug kam laime yra butent tas begiojimas ratais,ar balskymasis nuo vieno prie kito…cia kas kaip supranta gyvenima…vienas nori susikoncentruot i 1 ir tiki/itiki kad tai tikrai jam skirta,kitas tuo tarpu megaujasi gausa visko ir bando patirti ir ismokti ir paliesti kuo daugiau…bet juk taip neuzsidarai i rata…

 9. Aglo rašė:

  Ojei kokie faini c:
  Aš jau kelias savaites nebuvau prisėdus piešti, bet bent prie pixel art grįžau.
  Malonus laisvalaikio praleidimas, pamiršau kaip faina dėlioti tuos visus taškelius (:

 10. ALGdas rašė:

  Ar galima paprašyti tos dalininkės, kuri piešia per pietų pertrauką, “puslapėlio” adresą. Ačiū.

 11. Flarmesa rašė:

  (+1)
  Vau.
  Manau, kad svarbiau tiesiog jausti malonumą piešiant, ir nesvarbu, kiek Tu pieši, svarbu, kad tuom džiaugtumeis ^_^.

 12. ENORCA rašė:

  Algdai - http://thisdoesnotsuck.tumblr.com/ :)

 13. hashisher rašė:

  veikiant ką nors po vieną valandą per dieną dešimt metų galima tapt tos srities genijum nerandant geresnio žodžio :)

 14. Nyctereutes rašė:

  Keista, kad 1 val per dieną kažkam atrodo mažai :O
  Man tai atrodo nerealiai daug. Gal dėl to, kad 20% pastangų duoda 80% rezultato, ir tų 80% man visiškai užtenka :). Todėl labai mažai prasmingų veiklų (jei išvis tokių yra), kurioms skirčiau daugiau nei 1 h/d (maitinimosi, miego, filmų žiūrėjimo neskaičiuoju).
  Pvz per sesijas mokausi nemažai, bet išdalinus tą laiką per visus metus greičiausiai gautųsi mažiau nei 1 h/d (taip, ne medikams lengvas gyvenimas :D). Ir čia veikla, kuriai skiriu daugiausiai laiko ir energijos.

 15. miga007 rašė:

  labai grazuz piesiniai

Rašyti komentarą