BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Panašu, kad po blogų stylish apdovanojimų plinta kita akcija-atrakcija: Ką nešiojiesi rankinėje/kuprinėje? Perskaičiusi šį RagaNaitės įrašą nusprendžiau ir aš prisidėti :)

1. Rankinė. Pirkta Maximoje už 29.99Lt - iš tikrų tikriausios įsivaizduojamos-pseud-odos! Oh yeah, baby :) Turi net visą vieną skyrių į kurį susimetu daiktus ir vieną mažesnį skyrelį su užtrauktuku, kuriame anksčiau laikydavau šaukštelį, bet dabar praplyšo jo dugnas, jo dar nesusiuviau ir šaukštelio nesinešioju, kad jis neatsidurtų mistinėje dimensijoje tarp išorinio ir vidinio rankinės sluoksnių.

2. Piniginė. Padovanota mano antrosios pusės. “Krūtesnės” piniginės gyvenime nesu turėjusi. Ji tokia minkštutė o_o Anksčiau ant jos buvo prilipęs nautiliaus lipdukas, bet dabar jo jau nebėra :< o gaila…

3. Pirštinės. Šiaip žmonės pirštines dažniausiai nešiojasi striukės ar palto kišenėje, na o aš rankinuke.

4. Rašiklis. Cielas vienas. Mėlynas.

5. Drėgnos ir paprastos servetėlės.

6. 2 higieniniai paketai ir prezervatyvas. Anksčiau nešiodavausi vieną atsarginį paketėlį, bet dabar nešiojuosi jau du, nes neretai prireikia kam paskolinti :) O prezervatyvų pripažįstu tik vieną firmą ir tik vieną rūšį.

7. Pastilės nuo gerklės perštėjimo. Kokios tai užsilikusios nuo rudens pradžios :) Nieko jos nepadėjo ir nieko neveikė. Bent jau skanios buvo.

8. Ibumetinas 200mg. :(

Priklausomai nuo darbo dienos dar būna koks sąsiuvinys įsidėtas, bei stetofonendoskopas.

Ta va :)

Kiti blogeriai, kuriuos aptikau dalyvaujačius akcijoje-atrakcijoje:
1. Dali.us
2. Aivaras Kivilius (pats surinkęs įspūdingą dalyvaujančiųjų sąrašą)
3. Apocalyptica
4. Dina
5. Inerregion

Rodyk draugams

Gairės : , , , | komentarai (12)

Prieš porą dienų kioske pastebėjau rinkinuką už 99ct - surenkamą putplasčio-kartono-velnias-žino-ko dinozaurą su paslaptingu pakeliu.

>:D išsirinkau oranžinį.

nes graži spalva:


(Atrodo motinai dinozaurei šitas nėštumas buvo neplanuotas)

[poll id="81"]

Pakelis buvo prigrūstas gliukozės ir kokios tai rūgšties miltelių mišinio. Visai nieko. Suvalgiau. Dar gyva:


(O gal čia koks narkotikas?)

Meniškasis obuolių pjaustinėjimas:

rawr

Akcija-atrakcija: kadangi 2011 metų išūkis man einasi ganėtinai sparčiai (per mėnesį reikia nupiešti po 2 piešinius, o aš jau trečią įketvirdalėjau) tai sumaniau nupiešti ką “šonan”. Nupiešiu du A5 formato (pusė rašomojo lapo dydžio) piešinius - vienas atititeks sugalvojusiam man labiausiai patikusią frazę, kurią galėtų sakyti žemiau pavaizduotas veikėjas, o kitas - atsitiktiniam frazės galvotojui :) (piešinio temą galės išsirinkti laimėjusieji).

Taigi, paveiksliukas, kuriam reikia galvoti frazę:

Angel Dansestu mangos.

Frazes galima galvoti iki tol, kol nupiešiu piešinį tema “Atspindys” :) Po jo ir imsiuosiu laimėtojų darbų ;D (jeigu jau dabar žinote kokio piešinio norėtumėte, galite apie tai irgi komentare pasakyti :) Bus greičiau :B )

*linguoja*

Rodyk draugams

Gairės : , , , , , , , , , , , , , | komentarai (16)