BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vieną karštą vasaros dieną mažas šito blogo drakoniukas džiaugsmingai leido laiką.

Drakoniukas 1

Benaršydamas po plačias interneto platybes jis pamatė, jog blogas.lt vykdo konkursą, kuriame galima laimėti Sony Ericsson Xperia X10 telefoną.

Drakoniukas 2

Tuomet drakoniukas susimąstė, kad jam irgi reiktų naujojo telefono, tačiau apie ką parašyti blogo įraše, kad jis turėtų šansų laimėti? Juk kai prizas toks viliojantis, tai tiek daug žmonių sukurs nuostabius įrašus - vieni jų bus rimti, kiti juokingi, bet visi bus įdomūs ir į visus bus įdėta daug darbo ir pastangų.

Tada drakoniukas sumąstė pasinaudoti savo vaizduote ir įsivaizduoti kaip jis panaudotų naująjį Sony Ericsson Xperia X10 telefoną.

Drakoniukas 3

Tai - labai mažas telfonas. Jo dydis tėra 119×63x13 mm, o sveria vos 135g, todėl gali pasirodyti, kad toks mažas telefonas gali lengvai pasimesti plačiose kelnių kišenėse.

Drakoniukas 4

O kam gi jį ten ir dėti - juk kai jo dydis toks panašus į kreditinės kortelės ir jis toks lengvas, tai kodėl jo pavzydžiui neįsidėjus… į piniginę? Ir kas galės jum prikaišioti, kad maivotės, gi piniginė ir yra skirta vertingiems daiktams!

Drakoniukas 5

Drakoniukai dažnai susiduria su dar viena problema - tie mažiukai įmantrūs mygtukai gal ir smagiai maigosi, tačiau navigaciniai “džoistikai”, taip mėgsta kartais kur išlėkti. Ypač, kai drakoniukai tokie nekantrūs kaip šis.

Drakoniukas 6

Naujasis Sony Ericsson Xperia X10 turi net kai ką geresnio - tai 480 x 854 pikselių lietimui jautrus ekranas, kuris yra specialiai padarytas, kad mažiau braižytųsi. Todėl su tokiu telefonu drakoniukas galėtų slėptis nuo buities ruošos darbų, kadangi jo nebeišduos maigomų knopkyčių garsas.

Drakonas 7

Šis telefonas turi 3,5 mm kištuką ausinėms ir geba atkurti MP3 formato failus. Todėl su šiuo telefonu drakoniukas galėtų važinėtis troleibusu klausydamasis savo mėgstamiausios muzikos.

Drakoniukas 8

Iš pažįstamų drakoniukas sužinojo, jog šis telefonas turi dar vieną įdomą savybę - kone nė vienas kitas nesugeba atkurti garso per ausines taip garsiai, kaip šitas.

Drakoniukas 9

O kiek kartų drakoniukui iškrisdavo jo senojo telefono akumuliatorius, vos nuėmus dangtelį…

Drakoniukas 10

Tačiau šiame telefone akumuliatorius yra integruotas į korpusą - ir net jeigu kitą kartą drakoniukas sugalvos vienu metu virtis pietus iš neiškių šaldytuve rastų produktų, kartotis lotynų kalbą ir keisti telefono sim kortelę, kas netikėtai paaiškės esąs baisus čiuptuvinių demonų kvietimo ritualas, tai net ir tokiu atveju akumuliatorius niekur iš telefono korpuso nenulėks.

Drakoniukas 11

Šis telefonas geba palaikyti ne tik GPRS, EDGE ar 3G ryšius, bet ir WLAN, todėl su juo drakoniukas galėtų internete nardyti kaip tikras jūrų leviathanas.

Drakoniukas 12

Ir ne tik internetas greitas šiame telefoniuke, tačiau ir vaizdo perpiešimas gulsčių režimu, todėl naršyti po drakoniuko mėgstamiausius puslapius būtų galima dar greičiau:

Drakoniukas 13

Žinoma drakoniukas nesusilaikytų neįkėlęs gausybės savo ir draugų nuotraukų padarytų su 5 MP kamera, kuri yra integruota į šį telefoną.

Drakoniukas 15

O su fotoaparato gebėjimu ryškiai forografuoti daiktus iš arti drakoniukas ne tik iš karto taptų madingu gėlių ir vabalų fotografu, bet ir su esančia LED lempute, džiugintų mažuosius savo klientus nemokamu soliariumu:

Drakoniukas 15

Tai va - tiek tos drakoniuko svajonės apie naują telefoną.

Drakoniukas 16

Bet galbūt šis mažas drakoniukas gaus savo išsvajotąjį Sony Ericsson Xperia X10.

Drakoniukas 17

O visiems tiems, kurie skaitė mano įrašą, o ypač tiems, kuriems jis patiko, ypač ypač, kurie net “patiko” paspaudė ar paspaus labai dėkoju. Galbūt ne visos mano šiame įraše paminėtos telefono techninės charakteristikos yra teisingos, nes pačio telefono aš neturiu, tai visagalis googlius atėjo į pagalbą :)

Taip pat beveik visus drakoniukus iškirpau, paklijavau ant kietesnio popieriaus, įdėjau į mažytes įmautytes ir pagaminau 13 kortelių (ACT/ACEO formatas). Parašykite man komentarą, kuriame man linkite laimėti (žinoma kad aš suprasčiau XD) ir nepamirškite nurodyti savo veikiančio elektroninio pašto - kai baigsis šis konkursas palinkėjusiems nusiųsiu po atsitiktinę kortelę (jei tokių bus daugiau, nei 13, tai trauksiu burtus, kam teks >_> nebegalinės gi tos kortelės (o e-pašto reikia, kad galėtumėt man pasakyti adresą, kuriuo norite gauti kortelę), o taip pat įrašo viršuje įdėsiu nuorodą į laimėjusį blogo įrašą (gal ten aš būsiu, hihi ;D).

Drakoniukas 18

Rodyk draugams

Gairės : , , , | komentarai (46)