BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš kasdien piešiu po vieną valandą. Atsikeliu ryte 5′tą ir iki šešių piešiu. Kai tai pasakau kitiems, dauguma iš manęs juokiasi, kad skiriant tik vieną valandą per dieną aš taip niekada nieko nepadarysiu ir neišmoksiu. Žinoma, norėčiau skirti daugiau, bet gyvenime yra tiek daug, ką galima padaryti, ką reikia, ir ką norėtųsi! Turiu pasakyti, kad mano rytinė piešimo valanda būna ir pati ilgiausia ir pati trumpiausia valanda mano dienoje - per ją aš visiškai pamirštu rytas, ar vakaras, kuri savaitės diena, ką veikiau vakare ir ką veiksiu vėliau, likusią dieną.

Kol sucypsi “taimeris” būnu kitame pasaulyje, kuris priklauso tik man.

Prieš kelias dienas, visai atsitiktinai radau dailininkę, kuri irgi piešia tik vieną valandą per dieną, tam paaukodama savo darbo pietų pertrauką (taip pat darbe yra skaneris darbam nuskanuoti). (Žinoma, daug kas jos dailininke dėl to nepavadintų ;) ).

Šiuo metu ji stengiasi spėti nupiešti po vieną darbą kiekvienam penktadieniui (piešia pagal jos tumblr blogo skaitytojų-komentatorių pageidavimus). Būtinai aplankykite jos puslapėlį - jame yra ne tik piešinių, bet ir atsakymų į skaitytojų užduodamus klausimus apie darbų kūrimą, ir netgi tikras autorės vardas ;D

O štai keletas darbų:

Man atrodo, kad didžiausią pasitenkinimą gyvenime atneša ne pasirinkto tikslo pasiekimas, bet judėjimas jo link. Kad ir mažais žingsneliais, kad ir lėtai, bet judėti link kažko konkretaus yra žymiai maloniau, nei mėtantis nuo vieno prie kito skirti gausybę laiko bėgiojimui ratais :)

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (15)